3,932 Görüntülenme
Hüddam 4: Ahmer İzle
4.6 IMDB Puanı

Hüddam 4: Ahmer İzle

Hüddam 4: Ahmer, 2024 yılında vizyona giren Türk korku yapımlarından biridir. Film, daha önceden gösterime giren Hüddam’ın 4. serisidir. Olay örgüsü ve konusuyla diğerlerinden farklıdır.
Filmin Konusu
Korku türünde olan Hüddam 4: Ahmer, çocuk sahibi olmak isteyen bir çiftin yaşamını konu alır. Uzun süredir çocukları olmayan Erdem ile Gonca, bu hasreti derinden yaşarlar. Evlat sahibi olmak için her yolu denerler. Ancak bir türlü sonuç alamadıklarından dolayı çaresiz kalırlar. Bu duruma çözüm bulmak için bir hocaya danışmaya karar verirler.


Cafer adlı hoca, çifte bu hayalleri için yardımcı olur. Hocanın dediklerini harfiyen yerine getiren Erdem ve Gonca dua okurlar, ritüelleri tamamlarlar ve tılsımları taşırlar. Bu mucizenin gerçekleşeceğine kalpten inanırlar. Çift, bebeklerine kavuşacakları günü iple çekerler. Fakat bu çabalar, çift için hayırlı bir sonuca işaret etmez. Erdem ve Gonca, çocuk sahibi olmak için her yolu denedikten sonra büyük bir felaketle karşılaşır.
Oyuncu Kadrosu
Hüddam 4: Ahmer, gerilim ve doğaüstü varlıkları işleyen temasıyla dikkat çeker. Karakterlere hayat veren oyuncular arasında Tamer Aktulum, Eser Ağcalı, Tuğba Sükmen, Abdullah Koç, Alperen Aktaş, Cennet Topçu ve Melis Saygılı gibi başarılı isimler yer alır. Utku Uçar, yönetmen koltuğuna oturan isimdir. Konusuyla ve olay örgüsüyle farklı bir sonuca değinen Hüddam 4: Ahmer, cin temalı film seven izleyicilere hitap eder.