37 Görüntülenme
Tereddüt Çizgisi Film İzle
6.6 IMDB Puanı

Tereddüt Çizgisi Film İzle

Kategori
Tereddüt Çizgisi filmi, idealist bir avukat olan Canan’ın cinayet zanlısını savunurken kendisiyle yüzleşmesini konu alır. Yapımda hayatını, gündüzleri adliyede geceleri ise hastanede solunum cihazına bağlı olan annesinin yanında geçiren kadının hikayesi izleyicilere aktarılır. Ana karakterimiz, uzun süredir üzerinde sıkı bir şekilde çalıştığı cinayet davasının karara bağlanacağı duruşma gününde kendisini zor durumun içinde bulur.
Tereddüt Çizgisi Filminin Konusu
Tereddüt Çizgisi, ceza avukatı olan Canan karakterinin hayatı etrafında şekillenir. Hastane ve adliye koridorlarında mekik dokuyarak geçirdiği vakit, psikolojik açıdan zor zamanlar geçirmesine neden olur. Üzerinde çalıştığı cinayet davasının duruşma gününde vereceği karar kendisini, annesini, sanığı ve hakimi etkiler. Eserin ilerleyen sahnelerinde ahlaki bir karar vermek zorunda olduğunun farkına varan ana karakterimizin başından geçen olaylar seyirciyi etkilemeyi başarır.
Vizyon Tarihi ve Oyuncu Kadrosu
Tereddüt Çizgisi, konusu ve temasıyla soluksuz izleyebileceğiniz bir filmler arasında yer alır. 3 Mayıs 2024’te beyazperdede izleyiciyle buluşan ve dram unsurunu ustalıkla işleyen yapımın yönetmen koltuğunda Selman Nacar yer alır. Eserde başrol oyuncusu Tülin Özen’e Oğulcan Arman Uslu ve Gülçin Kültür Şahin gibi başarılı oyuncular eşlik eder.
Tereddüt Çizgisi Nereden İzlenir?
Vizyon tarihi 3 Mayıs olan Tereddüt Çizgisi, yakın zamanda beyazperdede gösterime girmiştir. Filmi izlemek için bedavafilm.net sitesini tercih edebilir ve kesintisiz bir seyir keyfi yaşayabilirsiniz.