56 Görüntülenme
Queen Mary’nin Laneti İzle
4.1 IMDB Puanı

Queen Mary’nin Laneti İzle

Kategori
Gary Shore'un yönetmen koltuğunda oturduğu, Alice Eve ile Joel Fry gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı İngiltere yapımı Queen Mary'nin Laneti, 2023 yılında sinemaseverlerle buluştu. İlk olarak 20 Temmuz 2023 tarihinde İtalya'da beyazperdede yer alarak izleyicilerin beğenisine sunuldu. Hemen ardından 18 Ağustos 2023'te Birleşik Krallık'ta da gösterime girdi.
Queen Mary’nin Laneti Konusu
Filmde dehşete düşüren olaylar 1938 yılı Azizler Günü arifesinde yaşanır. Yaşananların merkezinde sanatçı ruhlu bir ailenin lüks ve görkemli yolcu gemisi olan Queen Mary'ye yaptığı yolculuk yer alır.
Bu seyahat, aile bireylerinden David'in beklenmedik bir cinnet geçirmesi ve tüm ailesini trajik şekilde kaybetmesiyle karanlık bir kâbusa dönüşür. O andan itibaren Queen Mary, lanetli bir gemi olarak anılmaya başlanır.
Lanetin İçinde Bir Aile
Yıllar sonra Caulder ailesinin de bu gemiye adım atmasıyla geçmişin karanlık suları bir kez daha hareketlenir. Aile, bu lanetli yerde unutamayacakları bir korku yaşarken izleyici de başrollerin peşinden bu gizemli ve ürpertici maceraya ortak olur.
Queen Mary'nin Laneti, göz alıcı görsel efektleri ve sürükleyici öyküsüyle korku filmi tutkunlarını derinden etkilemeyi başarır. Eser, gerilim ve aksiyonun yanı sıra ailenin önemi ve geçmişle yüzleşmek gibi güçlü temaları da işler. Gary Shore'un başarılı yönetmenliğindeki bu yapım, gerilim dolu anları ve beklenmedik dönüşleriyle izleyicilerde büyük bir etki yaratır.