118 Görüntülenme
Exotica İzle
7.0 IMDB Puanı

Exotica İzle

Kategori
Yönetmenliğini Atom Egoyan’ın üstlendiği Exotica, birbirinden farklı beş karakterin beklenmedik bir anda kesişen yaşamlarını ve iç dünyalarını anlatan bir drama filmidir. Şehir dışında bulunan ve sık gidilmeyen bir gece kulübünde yaşanan olaylar, yapımı sıradanlıktan çıkararak geçmişin sırlarına doğru bir yolculuğa çıkarır. Karakterlerin karmaşık duyguları arasında geçen proje, Cannes Film Festivali’nde FIPRESCI Ödülü’nü alarak izleyicide unutulmaz izler bırakmayı başarmıştır. Exotica izle seçeneğiyle karakterlerin iç dünyasına yolculuk yapabilirsiniz.
Exotica 1994 İzle
Okul üniformasıyla dans eden striptizci kız, sahne ışıklarının ardından geçmişin izlerini arar. Genç kıza olan derin bağlılığıyla dikkat çeken başarılı DJ, hamile eşine rağmen duygularını saklayamaz. Mali müşavir olarak görev yapan bir adam, yıllar önce kaybettiği kızının yerine Lily’i koyar. Kulübün lezbiyen sahibesi ve diğerlerinin kesişen hayatları bazı sırları ortaya çıkarır. 5 ayrı karakterin birbiriyle olan bağlarını anlatan eser, hem duygusal hem de psikolojik analizleriyle insan doğasının öngörülemezliğine vurgu yapar.
Oyuncu Kadrosu
Hem görsel hem de anlatım açısından zengin olan yapım, etkileyici içeriğiyle sinemaseverleri büyülemiştir. Yönetmenin başarılı öngörüleri sayesinde insan ilişkilerine dair farklı bakış açıları kazandıran film, gişede büyük bir başarı elde etmiştir. Oyuncu kadrosunda Arsinee Khanjian, Bruce Greenwood, David Hemblen, Don McKellar, Mia Kirshner ve Elias Koteas gibi başarılı isimler yer aldığı projeye Exotica Türkçe dublaj izle seçeneğinden ulaşabilirsiniz.