73 Görüntülenme
Çocuk Kalbi Yerli Film İzle

Çocuk Kalbi Yerli Film İzle

Kategori
Çocuk Kalbi adlı kitaptan beyazperdeye uyarlanan film, çocukların dünyasında önemli bir yere sahip olan temaları kasaba okulu atmosferinde ele alır. Yapımda; arkadaşlık, dayanışma ve aile sevgisi gibi evrensel konular, Emre adındaki bir çocuğun yaşadığı serüvenle izleyiciye aktarılır.
Çocuk Kalbi Konusu
Dünya çocuk edebiyatının önde gelen eserlerinden biri olan Çocuk Kalbi'nin sinema uyarlaması olan proje, kasaba yaşamının samimiyetinde çocukların karşılaştığı zorlukları ve başarıları öyküsel bir dokunuşla ele alır. Yapım; dostluk, dayanışma, aile sevgisi ve iyilikle kötülük arasındaki mücadeleyi kasabanın masumiyeti üzerinden beyazperdeye aktarır. Başrol karakteri olan Emre, huzurlu kasaba ortamında sevdikleriyle mutlu yaşam süren bir çocuktur ancak babasının işleri kötü gitmeye başlayınca buradan taşınmak zorunda kalırlar.
Yaşadıkları bu değişim, Emre'nin arkadaşlarını ve okulunu kaybetme endişesiyle dolu günler yaşamasına neden olur. Zor geçen günlere rağmen baş karakterimizin etrafında harika bir ekip vardır. Bu takım, ana karakterimizin babasının lokantasını Türkiye'nin en ünlü mekanlarından biri haline getirerek ailesini ve arkadaşlarını kurtarmak için bir araya gelir ancak gerçek mücadele, okulun kötü çetesine karşı verilir. Çete, Emre ve en iyi arkadaşlarının başlarına bela olmak için ellerinden geleni yapar.
Vizyon Tarihi ve Oyuncu Kadrosu
3 Mayıs 2024’te beyazperdede izleyiciyle buluşan yapımda başrol Alihan Türkdemir’e başarılı oyuncu İlker Aksum ve Eser Eyüboğlu eşlik eder.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın