86 Görüntülenme
Coco Film İzle
8.4 IMDB Puanı

Coco Film İzle

Kategori
Lee Unkrich yönetmenliğindeki yapım, 12 yaşındaki maceracı Miguel’in hikayesini konu alır. Animasyon türündeki filmde ana karakter Miguel, çocukluğunu çok sevdiği bir gitaristi dinleyerek geçirir. Miguel’in hayranı olduğu müzisyen, ünlü Meksikalı Ernesto de la Cruz’dur. Televizyonda onu izleyerek büyüyen Miguel, günün birinde onun gibi bir müzisyen olmayı hayal eder. Yapımın ilerleyen sahnelerinde hayalinin peşinden giden Miguel, kendini fantastik bir dünyanın içinde bulur. Miguel’in bu esrarengiz macerasını Coco film izle seçeneğiyle seyredebilirsiniz.
Coco Filminin Konusu
Coco, bir çocuğun hayallerini gerçekleştirirken yaşadığı maceraları beyazperdeye ustalıkla aktarır. Baş karakter Miguel, hayranı olduğu ünlü gitarist ile büyür. Ana karakterimiz, yıllar içinde çocukluğunun bir parçası olan Ernesto de la Cruz gibi başarılı bir müzisyen olmak ister. Ernesto de la Cruz ile tanışmayı da çok isteyen baş karakterimiz, idolünün öldüğünü öğrenir. Bu durumun üzerinde Miguel sanatçının ölümüne çok üzülür ve bir gün ona ait bir gitar bulur. Sanatçının gitarını çalmak isteyen Miguel, gitarı eline alıp çalmaya başladığı an kendini ölüler diyarında bulur.
Oyuncu Kadrosu
2017 yılında gösterime giren ve yönetmeni Lee Unkrich olan proje, ABD- Meksika yapımıdır. Seslendirmen ekibinde Alanna Ubach, Anthony Gonzalez, Benjamin Bratt ile Gael Garcia Bernal ve Renee Victor gibi başarılı isimler yer alır. Coco film izle seçeneğiyle sevimli animasyona misafir olabilirsiniz.