5,669 Görüntülenme
Argylle: Gizli Casus İzle
5.7 IMDB Puanı

Argylle: Gizli Casus İzle

Şubat ayında vizyona giren Argylle: Gizli Casus, bu yılın en çok konuşulan filmlerinden birisi olmaya adaydır. Dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa’nın ilk oyunculuk deneyimi olmasıyla dikkat çeken yapım, önümüzdeki dönemde üçlemeye dönüşme potansiyeli taşır.
Argylle: Gizli Casus Oyuncu Kadrosu
Eserde performansı en merak edilen ism Dua Lipa, bugüne kadar söylemiş olduğu şarkılarla gündeme gelmiştir. Üç Grammy ödülü sahibi olan 1995 doğumlu şarkıcı, bu yapımla sinema dünyasına adım atmıştır.

Filmin öne çıkan bir diğer ismi Henry Cavill, fantastik dizi kategorisindeki The Witcher’daki performansıyla bilinir. 41 yaşındaki aktör, Argylle: Gizli Casus’ta Dua Lipa’ya eşlik ederek hayranlarını sevindirmiştir. Bu iki ismin yanı sıra Sam Rockwell, John Cena, Ariana DeBose de yan rollerde karşımıza çıkar.
Argylle: Gizli Casus Konusu
Ana karakter Elly Conway, çok satan casusluk romanlarının yazarı olarak bilinir. Bilgisayarı ve kedisiyle vakit geçirmeyi çok seven, sıradan bir insandır. Romanlarındaki casus karakterinin ismi Argylle’dir. Günün birinde hiç beklenmedik bir şey olur. Elly’nin romanlarındaki olaylar bir anda gerçeğe dönüşür.

Ana karakter, gerçek bir casus örgütünün romanlarındaki olaylara göre hareket ettiğini fark eder. Gelişmeler üzerine tüm hayatı alt üst olur. Ne yapacağını bilemez haldeyken karşısına gerçek bir casus olan Aiden çıkar. Katillere engel olmak isteyen ikili, kendilerini hummalı bir koşuşturmacanın içerisinde bulur.