93 Görüntülenme
365 Days İzle Türkçe Dublaj
3.3 IMDB Puanı

365 Days İzle Türkçe Dublaj

Kategori
Genç ve çekici Massimo Torricelli, Sicilya Mafya ailesine ait bir üye olarak babasının öldürülmesiyle liderlik koltuğuna oturur. Laura ise Varşova'nın en lüks otelinde satış direktörü olarak dillere destan bir kariyer sürdürür. Özel hayatında sorunlar yaşayan Laura, son bir umutla erkek arkadaşı Martin ile ilişkisini sürdürmeye karar verir ve Sicilya'ya seyahat eder. Gezi, başrolümüzün hayatını 360 derece değiştirir. Ana karakterimizin yolu, seyahat esnasında Massimo ile kesişir ve adanın en tehlike arz eden adamı tarafından kaçırılır. Massimo, Laura'yı kendisine aşık etmek için 365 gün süre verir.
365 Days Film Ne Anlatıyor?
Varşova'da lüks bir otelde satış direktörü pozisyonunda çalışan Laura, iş hayatında başarılı adımlar atsa da özel hayatında çeşitli zorluklarla karşı karşıyadır. Baş karakterimiz, ilişkisine son bir şans vermek adına sevgilisiyle birlikte Sicilya'ya gider. Sicilya'da babasının öldürülmesiyle başlayan olaylar silsilesi, Laura'nın hayatını tamamen değiştirir. Massimo Torricelli gibi bir mafya lideriyle karşılaşması, baş karakterimizin tehlikeli bir kaçırılma olayının içine sürükler ve hayatını tamamen altüst eder.
Vizyon Tarihi ve Oyuncu Kadrosu
7 Haziran 2020 yılında vizyona giren, 1 saat 54 dakika süren ve erotik-dram-romantik unsurlarını başarıyla harmanlayan yapımın yönetmen koltuğunda Barbara Bialowas yer alır. Yapımda aşrole hayat veren Anna Maria Sieklucka’a Michele Morrone ve Gryzna Szapolowska gibi başarılı isimler eşlik eder.