314 Görüntülenme
Üç Günlük Dünya İzle
9.7 IMDB Puanı

Üç Günlük Dünya İzle

Kategori
İstanbul'un arka mahallesinde tekel sahibi olan Muhittin, geçim sıkıntısıyla karşı karşıya kaldığında çözümü kendi içkisini üretmekte bulur. İlk olarak korsan taksici Kısmet'i ekibine dahil eder ve ardından kimya öğrencisi Furkan da takıma katılır. Birlikte hayal ettikleri dillere destan mavi rakıyı üretmeyi başarırlar. Geliştirdikleri bu ürünle tam anlamıyla başarıya ulaştıklarını düşündükleri anda yaşadıkları zorluklar art arda gelmeye başlar. Üç Günlük Dünya fragman ve konusuyla şimdiden merak edilen yapımlar arasına girmeyi başarmıştır.
Üç Günlük Dünya Film Oyuncu Kadrosu
3 Mayıs 2024 tarihinde beyazperdede seyirciyle buluşan yapımın yönetmen koltuğunda başarılı isim Caner Erzincan yer alır. İzleyicileri kahkahalara boğan sahneleriyle adından söz ettiren yapımın başrolüne hayat veren Bülent Emrah Parlak’a Erkan Petekkaya, Erkan Çelik, Batuhan Sert ve Sıla Korkmaz gibi başarılı oyuncular eşlik eder.
Üç Günlük Dünya Filminin Konusu
Muhittin (Bülent Emrah Parlak), İstanbul'un periferinde yer alan mahallede bir tekelin sahibidir. Ekonomik sıkıntılarla karşı karşıya kaldığında kendi markasını yaratma kararı alır. Bu hedef doğrultusunda hayatına korsan taksici Kısmet ve kimya öğrencisi Furkan gibi yetenekli kişileri dahil eder. Birlikte çalışarak efsanevi mavi rakıyı üretme hayalini gerçeğe dönüştürürler. Yeni girişimleri, zenginliğe giden bir yol olarak görülürken önlerine çıkan zorluklarla da yüzleşmek zorunda kalırlar. Azimleri ve kararlılıkları sayesinde başlarına gelen her türlü engeli aşmayı başarırlar.