83 Görüntülenme
Taboo Film İzle
3.5 IMDB Puanı

Taboo Film İzle

Kategori
Altı genç yetişkin, başlangıçta zararsız görünen bir tabu oyunu oynarken aslında en derin sırları açığa çıkarırlar. Karanlık ve fırtınalı gecede tenha bir konakta kaldıkları sırada iblislerle mücadele etmek zorunda kalırlar. Mücadele sonunda bir cinayete yol açacak olaylar yaşanır.
Taboo Filmi Konusu
Altı genç yetişkin, büyük bir konakta görünüşte masum olan bir tabu oyunu oynamaya karar verir. Oyunun derinliklerine indikçe ortaya çıkan sırlar, karanlık ve tehlikeli bir boyut kazanır. Dışarıda fırtınalar kopar ve gece giderek uzamaya başlar. Konak, eski zamanların ihtişamını yansıtan ancak aynı zamanda unutulmuş ve gizemli bir ambiyansa sahiptir. Karakterler oyunu oynamaya devam ettikçe içlerindeki şeytanlar da uyandırılır. Birbirlerini yakından tanıdıkça her birinin geçmişte yaşadığı acılar ve korkular ortaya çıkar.
Oyun, masum bir eğlence olmaktan uzaklaşır ve karakterlerin gerçek dünyanın karanlık yüzüyle yüzleşmelerine yol açar. Gecenin ilerleyen saatlerinde konakta garip ve ürkütücü olaylar meydana gelmeye başlar. Karanlığın içinden gelen tehditler artar ve gençlerin hayatta kalma mücadelesi giderek zorlaşır. Geçmişle yüzleşmek zorunda kalan arkadaşlar, birbirlerine güvenmeyi de öğrenirler.
Taboo Filmi Oyuncu Kadrosu
2002 Romanya-ABD yapımı olan film 80 dakika boyunca dram, gerilim, gizem ve korku ögelerini başarıyla harmanlar. Yönetmen koltuğunda Max Makowski’nin yer aldığı yapımın senaryosunu ise Chris Fisher kaleme almıştır. Nick Stahl ve January Jones, başrollere hayat veren isimler arasındadır.