102 Görüntülenme
Sobe Sakallı Bebek İzle
4.4 IMDB Puanı

Sobe Sakallı Bebek İzle

Kategori
Türk korku filmleriyle adından söz ettirmeyi başaran Mustafa Miraç Kaya’nın yeni filmi Sobe: Sakallı Bebek, tüyler ürperten senaryosuyla merak edilen yapımlar arasındaki yerini almayı başarmıştır. Saadet, anne ve babasının başına gelen garip olaylar yüzünden çocukluk yıllarını travma içinde geçiren bir kadındır. Travmatik olaylar nedeniyle çocukluğunu dilediği gibi yaşayamaz. Hayatını altüst eden bu durumdan kurtulmak istediği için hiç istememesine rağmen zorunlu bir yolculuğa çıkmaya karar verir.
Sobe Sakallı Bebek Konusu
Yapımda Saadet'in hikayesi, çocukluk yıllarındaki travmalarından kurtulmak adına attığı cesur bir adımla ele alınır. Genç yaşta yaşadığı derin acılar, ailesinin maruz kaldığı esrarengiz olaylarla damgalanır. Korku dolu olayların gölgesinde büyüyen ana karakterimiz, geçmişin hayaletlerinden kaçmak ve kaybettiği masumiyetine yeniden kavuşmak için ani bir yolculuğa atılmaya karar verir.
Zaman ve mekânın sınırlarının bulanıklaştığı bu yolculukta Saadet, kendini bir labirentin içinde bulur. Sürekli tekrar eden döngü içinde sıkışıp kalan genç kadın, kurtuluşun kapısını aramak için çırpınırken kendi iç dünyasında da zorlu bir mücadele verir. Kaçış yolunu bulamayan başrolümüz, hayatının en büyük sınavını verirken kendi gerçekliğiyle yüzleşmekten de kaçamaz.
Sobe Sakallı Bebek Oyuncuları
Eser, 3 Mayıs 2024’te beyazperdede izleyiciyle buluşmuştur. Korku-gerilim unsurlarının ustalıkla bir araya getirildiği yapımın başrolü Elif Çapkın’a Taha Bakıcı ve Onur Urhan gibi yeni nesil oyuncular eşlik eder.