81 Görüntülenme
Öğretmenler Odası Film İzle Türkçe Dublaj
7.5 IMDB Puanı

Öğretmenler Odası Film İzle Türkçe Dublaj

Kategori
Öğretmenler Odası filmi, mesleğine kararlı bir şekilde kendini adamış idealist öğretmen Carla Nowak'ın bir lisede ilk işine başlamasını konu alır. Carla, okulda ardı arkası kesilmeyen hırsızlık vakaları ile karşı karşıya kaldığında meseleyi kendi çabalarıyla çözmeye karar verir ve sınıflara gizli bir kamera yerleştirir.
Ortaya çıkan gerçeklerle ana karakterimiz öfkeli velilerin, ukala meslektaşların ve saldırgan öğrencilerin baskısı altında kalırken katı eğitim sisteminin engelleriyle de karşılaşır. Başrolümüz, umutsuz bir şekilde doğru olanı yapmaya gayret ettikçe her şey daha da kötüleşir. Kararlılığı ve inancıyla zorlukların üstesinden gelmeye çalışır ve adaletin sağlanması için mücadele eder. Öğrencilerinin eğitimine odaklanırken aynı zamanda çevresindeki sorunları çözmek için cesur adımlar atar.
Öğretmenler Odası Filmi Kaç Yaş Üstü?
Eser, 13 yaş ve üzerinde olan izleyici kitlesi için uygundur. 13 yaşın altında olan bireylerin ailesiyle izlemesi tavsiye edilir.
Vizyon Tarihi ve Oyuncu Kadrosu
2 şubat 2024’te beyazperdede izleyiciyle buluşan yapımın yönetmen koltuğunda başarılı isim İlker Çatak yer alırken senaryosu yine İlker Çatak ve Johannes Duncker imzası taşır. 1 saat 39 dakika süren ve dram unsurlarını ustalıkla harmanlayan eserde başrole yetenekli aktris Leonie Benesch hayat verir. Orijinal ismi Das Lehrerzimmer olan yapımın kadrosunda ayrıca Michael Klammer ve Rafael Stachwiak gibi başarılı isimlerde önemli rollerde karşımıza çıkarlar.