59 Görüntülenme
Mısır Tanrıları Film İzle
5.4 IMDB Puanı

Mısır Tanrıları Film İzle

(Gods of Egypt)
Kategori
Mısır Tanrıları, karanlıklar tanrısı olarak adlandırılan Set’in tahtı ele geçirdikten sonra ülke içerisinde yaşanan yıkımı konu alan bir yapımdır. Barış ve refah içerisinde olan imparatorluğun yıkıldıktan sonra tüm ülkede kargaşa çıkar. Projede, sevgilisi Set tarafından tutsak tutulan genç bir adamın kötü lideri yenmek için sarf ettiği çabayı izleyicilere aktarılır. Karanlıklar tanrısına karşı savaş açan Bek’in mücadelesini gözler önüne süren yapımı Mısır Tanrıları film izle seçeneğiyle seyredebilirsiniz.
Mısır Tanrıları Film Konusu
Set, Mısır tahtını ele geçiren ve barışçıl bir imparatorluğu yıkıma götüren kötü kalpli bir karanlık tanrısıdır. Birkaç cesur adam, halkı korumak ve tutsak olan insanları kurtarmak için büyük uğraş verirler. Bek’te kız arkadaşı kaçırılan genç hırsızlardan biridir. Set’in liderliğine son vermek ve aşkına sahip çıkmak için başka bir tanrıdan yardım isteyerek güçlerini birleştirmeyi ister. Dünyayı karanlık liderin kötülüklerinden kurtarmaya çalışan genç adam, Horus’la birlikte Set’e karşı mücadele vermeye başlarlar.
Oyuncu Kadrosu ve Vizyon Tarihi
26 Şubat 2016 tarihinde vizyona giren Avustralya ve ABD ortak yapımı filmin senaryosunu Matt Sazama ve Burk Sharpless birlikte kaleme almıştır. Mısır tahtını ve kız arkadaşını kurtarmak isteyen genç bir hırsızın hikayesinin anlatıldığı eserin yönetmen koltuğunda ise başarılı isim Alex Proyas oturmuştur. Aksiyon ve macera dolu sahnelerle izleyicilerin ilgisini çeken yapımda Set karakterini canlandıran Gerard Butler’e Brenton Thwaites ve Nikolaj Coster eşlik etmiştir.