46 Görüntülenme
Issız Adam İzle Full İzle
6.8 IMDB Puanı

Issız Adam İzle Full İzle

Kategori
Türk sinemasının en sevilen ve çok konuşulan filmlerinden biri olan Issız Adam, dram ve romantik türde bir eserdir. Yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı, başrollerinde Melis Birkan ve Cemal Hünal’ın yer aldığı proje, 2008 yılında gösterime girdi. Duygu dolu sahneleri ve ağlatan aşk hikayesi ile herkesin kalbine dokunmayı başardı. Amerika’da düzenlenen 2009 Rhode Island Film Festivali'nde "En İyi Film Ödülü"ne layık görüldü. Issız adam izle full izle alternatifiyle hafızalara kazınan projeye ortak olabilirsiniz.
Issız Adam Filminin Konusu
Ada ve Alper’in yolları bir kitap dükkanında kesişir. Alper maddi olanakları oldukça iyi, hayata dair çok fazla beklentisi olmayan bir aşçıdır. Ada ise zeki, neşeli, hayat dolu ve sosyal ilişkileri kuvvetli bir kızdır.
İki genç isim arasında tutkulu bir aşk başlarken aynı zamanda beraberinde yeni sorunlar ortaya çıkar. Özgürlüğüne düşkün olan Alper bir yandan Ada’yı hayatına çekmeye çalışırken arada kaldığını fark eder. Benzer sorunlar Ada cephesinde de yaşanınca hikayemiz hüzünlü bir aşk oyununa evrilir.
Issız Adam Oyuncu Kadrosu
Başrolleri paylaşan Alper karakterini Cemal Ünal, Ada’yı ise Melis Birkan canlandırıyor. Filme değer katan diğer oyuncular arasında Yıldır Kültür, 2008 yılında 2. Yeşilçam Ödülleri "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu" ödülünün sahibi oldu. Issız Adam izle Türkçe dublaj seçeneğiyle yapıma misafir olabilirsiniz.