1,591 Görüntülenme
İki Yüzlü 2024 İzle
5.4 IMDB Puanı

İki Yüzlü 2024 İzle

(Iki Yüzlü)
22 Mart 2024 tarihinde vizyona giren İki Yüzlü filminin yönetmen koltuğunda Bülent Terzioğlu yer alır. Gerilim türündeki yapımda senarist olarak Murat Güleç’in imzası vardır. Terzioğlu’nun sekizinci sinema filmi olan İki Yüzlü’nün yapımcılığını EMN Yapım üstlenmiştir.
Hikaye, Sarp ismindeki bir adamın ilişkisi olduğu kadının ailesi tarafından yemeğe davet edilmesiyle başlar. Ana karakter, sempatik tavırlarıyla ailenin güvenini kazanır ancak zamanla gerçek yüzünü açığa çıkarır ve olaylar gelişmeye başlar.
Oyuncu Kadrosu
İki Yüzlü, alanında başarılı isimlerden oluşan oyuncu kadrosuna sahiptir. Yapım; Betül Dinçer, Eray Hançar, Gökçe Özyol, Aslıhan Karalar, Selçuk İlktürk ve Zeynep Urhan gibi yetenekli isimleri aynı projede buluşturur. Karakterlere hayat veren yetenekli ekip, gerilim dolu ambiyansı başarıyla ekranlara yansıtır.
Filmin Özeti
Film, Melisa'nın ailesine tanıttığı erkek arkadaşı Sarp'ın aslında iki yüzlü biri olduğunun ortaya çıkmasıyla gelişen olayları konu alır. Aile, kızlarının erkek arkadaşını evlerine yemeğe davet eder. İlk başta herkes Sarp’ın zekasından ve zarif davranışlarından çok etkilenir Ancak bu adamın gerçek yüzü kendini göstermeye başladığında korku dolu anlar ortaya çıkar.
İçlerinden bulundukları çaresizlikten onları kurtarabilecek tek kişi ise hastalığından dolayı yemeğe katılamayan üst kattaki Toprak’tır. Sarp'ın gizemli davranışları ve ailenin korku hissiyle verdiği tepkiler, seyirciyi psikolojik olarak etkileyici bir deneyime sürükler. Eser, her sahnesinde gerilimi hissettirmeyi başarır.