25,336 Görüntülenme
Hayalet Avcıları: Ürperti İzle
6.4 IMDB Puanı

Hayalet Avcıları: Ürperti İzle

Hayalet Avcıları: Ürperti, yeni nesil hayalet avcılarını orijinal ekibin tecrübesiyle buluşturarak izleyicilere unutulmaz bir film izleme keyfi sunmayı amaçlayan yapımlar arasındadır. Yepyeni bir macerayla beyazperdeye geri dönen ekip, bu sefer daha büyük bir zorlukla karşı karşıyadır. Gizemli bir eser keşfedildiğinde şeytani bir güç serbest kalır ve dünyayı dondurucu bir buzul çağına sürükleme tehdidi oluşturur.
Hayalet Avcıları: Ürperti Filminin Konusu
Spengler ailesi, atalarından miras kalan kutsal görevlerini yerine getirmek için gizli bir araştırma laboratuvarı kurmaya karar verirler. Bu amaca ulaşmak adına ikonik New York Şehri itfaiye binasına geri dönüş yaparlar. Ancak bu kutsal misyonları sırasında keşfedilen antik eser, kötü bir gücün serbest kalmasına neden olur. Bu durum hem yeni nesil avcıları hem de orijinal ekibi harekete geçirir.
Evlerini ve dünyayı kurtarmak için güçlerini birleştirmek zorunda kalan takım, bu sefer şimdiye kadar karşılaştıkları en büyük tehlikeyle karşı karşıyadır. Peki bu sefer ekibin planı işe yarayacak mı? Eski ve yeni nesil hayalet avcıları, şeytani güce karşı birliktelik sağlayabilecek mi?
Filmin Oyuncu Kadrosu
Serinin yeni filmi olarak karşımıza çıkan Hayalet Avcıları: Ürperti 29 Mart 2024 tarihinde vizyona girdi. Filmin yönetmen koltuğunda Gil Kenan yer alırken oyuncu kadrosunda Paul Rudd, Carrie Coon ve Finn Wolfhard gibi yetenekli isimler ana karakterlere hayat verir.