67 Görüntülenme
Fifty Shades Darker İzle
4.6 IMDB Puanı

Fifty Shades Darker İzle

(Karanlığın Elli Tonu)
Kategori
2000’lerin en çarpıcı erotik gerilim filmlerinden biri olarak görülen Fifty Shades Darker, serisinin ikinci filmi olarak beyazperdede seyirciyle buluşmuştur. Başrollerinde Dakota Johnson ve Jamie Dornan’ın yer aldığı proje, Grey isimli zengin bir iş adamıyla Anastasia isimli bir edebiyat öğrencisi arasındaki tutku ve yasaklarla dolu ilişkiye odaklanır.

Yönetmen koltuğunda James Foley’in oturduğu eser, heyecan dolu hikâyesi ve sınırları zorlayan sahneleriyle dikkat çeker. Tutku dolu bir ilişkinin karanlık taraflarına değinen serinin ikinci yapımı, vizyona girdiği andan itibaren serinin hayranlarının beklentisini karşılamış ve büyük ilgi görmüştür. Gişede de ilk filmi kadar izlenmeyi başaran Fifty Shades Darker, izleyiciyi birinci yapımda tanıştığı karakterlerin gizemli geçmişine doğru sürükleyici bir yolculuğa çıkarır. Büyük bir hayran kitlesi olan ve E. L. James'in 2012 tarihli aynı adlı romanından uyarlanan filmi Fifty Shades Darker İzle seçeneğiyle izleyebilirsiniz.
Fifty Shades Darker Film Konusu
Edebiyat öğrencisi Anastasia Steele, zengin iş adamı Christian Grey’le yaşadığı tutku dolu ilişkiyi artık ardında bırakmak ister fakat bunu başaramaz. Bir müddet sonra ikili yeniden bir araya gelir. Ancak Christian’ın karanlık geçmişinin gölgesi çifti bir türlü rahat bırakmaz ve ilişkileri yeni engellerle karşılaşmaya başlar. Hem yakışıklı hem de ünlü olan milyonerin eskiden birlikte olduğu kadınların kıskançlıkları ve öfke krizleri, Anastasia’nın başına bela olarak hayatı ona zehir etmeye başlar.