15,309 Görüntülenme
Demon Slayer Film İzle
7.5 IMDB Puanı

Demon Slayer Film İzle

2024 Japon yapımı olan Demon Slayer; aksiyonu, dramı ve macerası bitmeyen bir animasyon filmidir. 104 dakika boyunca keyifli bir film izleme deneyimi sunacak olan bu yapım, Japon animasyonlarına ilgi duyan izleyiciler tarafından merak konusu olmayı başarmıştır.
Filmin Konusu
Demon Slayer, Tanjiro ile Üst Dörtlü ve Hantengu arasındaki destansı mücadeleyi ele alır. Seyirciler eserde Nezuko’nun güneşe karşı zaferini de konu alan Swordsmith Village Arc’ın 11.bölümünü ilk kez izleme şansı bulur. Ayrıca yapım, Muzan Kibutsuji’ye karşı yaklaşmakta olan son savaşa hazırlık için Hashira’nın yönettiği eğitimi gösteren Training Arc’ın ilk bölümünü de yer verir.

Birbiriyle bağlantılı Japon yapımlarının tek çatı altında toplanacağı Demon Slayer, uzun yıllar unutulmayacak bir senaryoyla izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanır. Eleştirmenlerden tam not alan prodüksiyon, sosyal medya kullanıcılarının arasında da ilgi odağı olarak adından söz ettirmiştir.
Demon Slayer Seslendirme Ekibi
Demon Slayer gibi Japon yapımlarında oyunculardan ziyade seslendirme sanatçıları daha ön planda yer alır. Eserin yönetmeni, 11 dizi ve filmde yönetmen koltuğuna oturan yetenekli isim Haruo Sotozaki’dir. Seslendirme ekibinde başrole hayat veren isim olarak halihazırda yeni sayılabilecek bir kariyere 5 dizi ve film sığdırmayı başaran Natsuki Hanae yer alır. Yapımda diğer önemli karakteri seslendiren kişi ise Japon yapımlarına ilgi duyan kişilerin yakından tanıdığı başarılı sanatçı Kengo Kawanishi’dir.