114 Görüntülenme
Cesur Balina Katak İzle
6.2 IMDB Puanı

Cesur Balina Katak İzle

(Katak: The Brave Beluga)
Cesur Balina Katak; animasyon, macera ve aile kategorilerinde izlenebilecek filmler arasında yer alır. Çocuklara ve yetişkinlere hitap eden yapımın yönetmen koltuğunda Christine Dallaire- Dupont ile Nicola Lemay yer alır.
Senaryo ise Andree Lambert tarafından kaleme alınmıştır. Başarılı animasyonlar arasında gösterilen eser 1 saat 22 dakika’dır. 22 Mart 2024 vizyon tarihi ile izleyicisi karşısına geçmiştir.
Cesur Balina Katak Filminin Hikayesi
Film, küçük bir balinanın hikayesini anlatır. Katak, hem çevresine büyük bir balina olduğunu kanıtlamak hem de büyükannesinin son isteğini yerine getirebilmek için uzun yolculuğa çıkmaya karar verir. Bu yolculuk aynı zamanda büyük tehlikelerle doludur. Sevimli balina, doğduğu günden itibaren St. Lawrence Nehri sularında oldukça huzurlu bir yaşam sürer. Kendi yaşıtları büyüdükçe beyaz rengini alsa da kendisi hep gri olarak kalmıştır. Bu durum da arkadaşlarının arasında dışlanmasına sebep olmuştur.
Katak artık büyüdüğünü çevresine kanıtlamak için bir yolculuğa çıkmak ister. Bu yolculuk sırasında büyükannesinin de isteğini gerçekleştirme fırsatı bulacaktır. Büyük Kuzey’e doğru yol alır. Yol boyunca pek çok ölümcül yaratıkla karşılaşan kahramanımız, aynı zamanda çok güzel dostlar da edinir. Bu süreçte cesur olmak için büyük bir balina olmasına gerek olmadığını anlar. Yolculuğu sırasında pek çok tehlikeyle burun buruna gelse de kendisine destek veren arkadaşlar edinmenin keyfini süren bir hikayeye ortak olur.