82 Görüntülenme
Bihter Film İzle
3.6 IMDB Puanı

Bihter Film İzle

Kategori
Ölümsüz eser Aşk-ı Memnu’dan esinlenerek beyazperdeye aktarılan ve Farah Zeynep Abdullah'ın efsanevi karakter Bihter’e hayat verdiği yapım, karşımıza bu sefer de dönem projesi olarak çıkar. Aşk, ihanet ve tutku güçlü temalarıyla büyük bir hayran kitlesi kazanan yapımın yönetmen koltuğunda Mehmet Binay ve Caner Alper ikilisi yer alır. 1920'lerin büyüleyici İstanbul atmosferini evinize getiren Bihter film izle seçeneğiyle karakterlerin ihtiraslı yaşamına ortak olun.
Bihter Konusu
Proje, Bihter karakterinin zengin bir yaşam arzusuyla kendinden yaşça büyük olan Adnan Bey ile evlenmesi ve sonrasında yaşanan yasak aşk öyküsüne odaklanır. Bihter, toplumun dayattığı sınırlar içinde kendi benliğini bulma mücadelesi vererek pek çok yanlış karar alır. Hayatındaki en büyük yanlışlardan biri de eşi Adnan’ın yeğeni Behlül ile yasak aşk yaşamasıdır.
Aşka ve ihanete dair sürükleyici bir hikaye sunan eser, 2023 yılının kasım ayında gösterime girmiştir. Halit Ziya Uşaklıgil'in milyonları ekran başına kitlemeyi başaran eseri Aşk-ı Memnu’nun modern uyarlaması, dizinin hayranlarını iki bölerek büyük bir sansasyon yaratmayı başarmıştır. Diziden bağımsız olan sürpriz sonuyla film eleştirmenlerinden tam not almayı başarmıştır.
Oyuncu Kadrosu
Farah Zeynep Abdullah, Bihter Ziyagil rolünde izleyicilerin karşısına çıkarken eleştiri odağı olan Behlül karakterine ise Boran Kuzum hayat vermiştir. Ayrıca Osman Sonant, Hande Ataizi, Ebru Özkan ve diğer yetenekli isimler de diğer önemli karakterleri canlandırarak izleyicilerin takdirini kazanmayı başarmışlardır.