54 Görüntülenme
Anna Karenina Film İzle
6.6 IMDB Puanı

Anna Karenina Film İzle

Kategori
Dönemine damga vurmayı başaran proje, 19.yüzyılın sonlarına doğru Rus sosyetesinde yüksek ses getiren trajik bir aşk hikayesini konu alır. Zamanın gerekliliklerine göre farklı bakış açısına sahip bir kadın, etrafındaki pek çok kişinin dikkatini çeker. Yakışıklı ve itibar sahibi olan Kont Alexei Vronsky ile karşılayan Anne Karenina, unutulmaz bir aşka adım atar. Toplumsal ve ahlaki kuralların gerekliliklerine uymayan aşk, tüm yargılamalara rağmen tutkusunu asla kaybetmez. Kendi içindeki duyguları cesurca yaşamak isteyen genç kadın, sevdasını korumak için toplum baskısıyla mücadele edebilecek mi? Anna Karenina film izle seçeneğinden evrensel bir aşkı konu edinen ve tutkunun doruklarını yansıtan hikayeye ortak olabilirsiniz.
Film Konusu
Anna Karenina filmi 1997 yılında beyazperdeye uyarlanmıştır. Bireysel özgürlüğü ve toplumun sınırlılıklarını konu edinen proje, yalnızca iki insanın yaşadığı aşkı değil dönemin normlarının ilişkiler üzerindeki etkisini gösterir. İzleyicilere tutkulu bir aşkın yanı sıra toplumsal değerleri ve sınırları da anlatan yapım, sinemaseverleri derinden etkilemiştir. Güçlü karakterleri ve olay örgüsüyle eser, insan ilişkilerinin zorluğunu ve aşkın karmaşık yapısını gözler önüne serer.
Oyuncu Kadrosu
Bernard Rose yönetmenliğinde çekilen Anna Karenina, Tolstoy’un ölümsüz eserlerinden biridir. Oyuncu kadrosunda Alfred Molina, James Fox, Sean Bean ve Sophie Marceau gibi yetenekli isimlerin yer aldığı proje, pek çok ülkede gösterime girerek gişede büyük bir başarı elde etmiştir.