95 Görüntülenme
Amar Film İzle
5.1 IMDB Puanı

Amar Film İzle

Kategori
Laura ve Carlos, tutkulu şekilde birbirlerine aşık olan bir çifttir. Laura, kendi yaşamını kontrol etme ve annesinin baskısından kurtulma arzusuyla hareket ederken hayatını güzel bir geleceğe hazırlama isteğiyle doludur. Bu isteğin bir sonucu olarak hamilelik ve aile kurma hayalleriyle yaşamını sürdürür. 1 yıl sonra ve daha olgun bir bakış açısıyla birbirini çok seven bu iki genç, derin tutkularının geçmişte kalan bir hatıra olduğunu kabul ederler. Her ikisi de kendi yerlerini bulur ve yaşamlarını daha kontrollü bir şekilde yönlendirmeye başlarlar.
Amar Filminin Konusu Nedir?
Birbirine çok değer veren Laura ve Carlos, ilk aşkın tutkusunu yaşayan iki gençtir. Aralarındaki yoğun tutku, ikili için hayatlarında önemli olan tek şeydir. Genç çift, güvensizlik ve kıskançlıkla yüzleşmeye başladıklarında birbirlerine zarar verme eğilimine girerler. İlişkilerini zedeleyen duygusal karmaşa, başlangıçtaki romantizmi gölgelemeye başlar ve ilişkileri giderek kötü bir hale gelir. Genç Laura ile Carlos, ilk aşkın coşkusunu ve kırılganlığını yaşarken hayatın gerçekleri, idealize ettikleri aşk kavramını yavaş yavaş yok etmeye başlar. Aşklarının yolu, zorlu ve çalkantılı bir süreçten geçer. Bu aşamada gençliklerinin getirdiği tutku ve heyecan, zamanla gerçeklerle yüzleşerek büyük bir değişime uğrar.
Vizyon Tarihi ve Oyuncu Kadrosu
7 Kasım 2022 tarihinde vizyona giren yapımda başrole hayat veren başarılı oyuncu Pol Monen’e yetenekli isim Greta Fernandez eşlik eder.