64 Görüntülenme
4N1K Film İzle
4.9 IMDB Puanı

4N1K Film İzle

Kategori
Başarılı romantik komedi projeleri arasında yer alan 4N1K, vizyona girdiği tarihten bu yana büyük bir hayran kitlesi elde etmeyi başarmıştır. Büşra Yılmaz'ın satış rekorları kıran gençlik kitabından uyarlanan eserin yapımcılığını ise Öner Arslaner üstlenmiştir. Karakterlerin aşk hayatlarına ve yaşadıkları komik olaylara 4N1K film izle seçeneğiyle misafir olabilirsiniz.
4N1K Konusu
Ana karakterimiz Yaprak, çocukluk dönemlerinden beri çok iyi anlaştığı 5 kişilik arkadaş grubundaki tek kızdır. Bir süredir aşk yaşayan Yaprak ve Ali, ilişkilerini arkadaş grubundaki üyelerden saklarlar. Gruba yeni katılan Barış ise Ali'nin yaşamını zorlaştırmaya başlar. Ekibin huysuz karakteri Gökhan, hayal ettiği kız arkadaşıyla birlikte olmak için çeşitli fedakarlıklar yapmaya mecburdur.
Ekibin diğer üyelerinden olan Sinan, artık tüm albenisini kaybedince hayattaki güzellik kavramını sorgulamaya başlar. Takımın bir diğer üyesi olan Oğuz ise annesine hayatının en kötü olayını yaşatır. Yaprak, kaosun içinde aşk hayatı ve arkadaşları arasında sıkışıp kalır. 4N1K 1 sinema filmi full izle seçeneğiyle birbirinden farklı hayatlara sahip olan karakterlerin başına gelenlere tanıklık edebilirsiniz.
Oyuncu Kadrosu
Gençler tarafından yoğun ilgi gören projenin eğlenceli oyuncu kadrosunda Gözde Mutluer’e Hasan Denizyaran, Burak Yörük ve Sina Özer gibi birbirinden başarılı oyuncular eşlik eder. Ayrıca Cemrehan Karakaş, Ümit Erdim ve Zeynep Oymak gibi yetenekli isimleri de diğer önemli rollerde görmemiz mümkündür.