112 Görüntülenme
Tomb Raider Film İzle
6.3 IMDB Puanı

Tomb Raider Film İzle

21 yaşındaki Lara, küresel ticaret imparatorluğunun devasa yükünü sırtlamak yerine heyecanlı dolu bir maceraya adım atmak ister. Üniversitede derslerine devam ederken Londra'da bir bisiklet kuryesi olarak çalışmayı tercih eder. Ancak beklenmedik bir antik eserin ortaya çıkışı ana karakterimizi babasının gizemli kayboluşunu araştırmaya iter. Başrolün yolculuğu, Japonya'nın uzak kıyılarında bulunan esrarengiz adadaki bir mezarın izini sürmesiyle başlar.
Tomb Raider Filminin Konusu
Genç Lara Croft, hayatının en önemli yolculuğuna çıkmaya karar verdiğinde etrafında hayatın akışına teslim olmuş bir dünya vardı. Maceracı ruhu, babasının gizemli kayboluşunu kabullenmeyi reddederek onun ardında bıraktığı mirası ve şirketin yönetimini elinin tersiyle iter. Genç kadının gözünde babasının esrarengiz yok oluşu bir bilmece ve çözülmesi gereken büyük bir sırdı.
21 yaşındaki Lara, amacının tam olarak ne olduğunu bilmiyordu. Okula gitmek ve bir bisiklet kuryesi olarak çalışmak, hayatının sıradan döngüsünden ibaretti. Ancak içindeki ateş, bilinmeyene doğru bir çekim gücüyle yanıp duruyordu. Babasının adını taşıyan bir mirasın ve şirketin sahibi olabilirdi ancak bunu istemiyordu. Onun için gerçek hazine, kaybolan babasının izini sürmek ve ardında bıraktığı sırrı çözmekti. Lara; tehlikenin, maceranın ve keşiflerle dolu bir adaya yelken açar. Mitolojik sırlarla çevrili bu gizemli adada, karşısına çıkacak tehlikelerle başa çıkabilecek miydi? Bilinmeyenin içine dalmaya hazır olan genç kadın, kendi kaderini şekillendirmek için adımlar atmaya başlar.
Oyuncu Kadrosu
Yönetmen koltuğunda Roar Uthaug’un yer aldığı filmde Lara’ya hayat veren güçlü isim Allcia Vikander’dir. Dominic West ve Walton Goggins de diğer önemli rollerde karşımıza çıkar.