73 Görüntülenme
The Flash İzle
6.7 IMDB Puanı

The Flash İzle

Kategori
The Flash, Batman’in farklı versiyonlarını canlandıran Affleck ve Keaton gibi birçok DC Comics karakterini içeren Flashpoint çizgi roman hikayesinden esinlenerek yazılmıştır. Haziran 2023’te beyaz perdeyle buluşan eser, bir süper kahraman filmidir. Ayrıca DCEU’nde (DC Genişletilmiş Evreni) bulunan on ikinci yapımdır. The Flash film izle seçeneğiyle kahramanların maceralarına ortak olabilirsiniz.
The Flash Konusu
Barry, geçmişteki olayları değiştirmek için süper güçlerini kullanarak zamanda yolculuk yaptığında evrenler çarpışır. Ailesini kurtarmak için yaptığı bu yolculukta istemeden geleceği değiştirdiği için General Zod’un yok etme tehdidiyle karşılaşır. Geri dönemeyen Barry, süper kahramanların olmadığı bir dünyada mahsur kalır.
Hapsedilmiş Kripton’luyu kurtarmak amacıyla beklediği kişi olmasa da alışılagelmemiş bir Batman’i emeklilikten vazgeçmeye ikna etmek zorunda kalır. Sonunda dünyayı kurtarmak ve tanıdığı geleceğe geri dönmek için tek umudu hayatı için yarışmaktır. Ancak yaptığı fedakarlıklar, The Flash evrenini eski haline getirmek için yeterli olacak mıdır?
The Flash Kadrosu
Flash'a dayalı bir film geliştirme çalışmaları, 2004 yılında başladı. Yıllar içinde Seth Grahame-Smith, Rick Famuyiwa ve John Francis Daley’le Jonathan Goldstein ikilisi gibi birçok yönetmen projeye katılmış ancak yaratıcı farklılıklar nedeniyle ayrılmıştır. Sonucunda Christina Hodso’nın senaryosunu yazdığı ve Andy Muschietti’nin yönettiği eserde başrolleri Ezra Miller ve Barry Allen paylaşmıştır. Ben Affleck, Sasha Calle, Michael Keaton, Maribel Verdú, Kiersey Clemons, ve Ron Livingston gibi yetenekler de başarılı isimlere eşlik etmiştir.