48 Görüntülenme
Tarot Filmi İzle 2024
5.0 IMDB Puanı

Tarot Filmi İzle 2024

Kategori
Tarot filmi, bir grup arkadaşın fal okuma ritüellerindeki temel kuralı ihlal ederek başlarına gelen büyük belaları konu alır. Arkadaş grubunun asla kullanılmaması gereken desteyi çekmesi, lanetli kartların gücünü serbest bırakarak korkunç bir kötülüğü davet eder. Gençler, bu kural ihlaliyle birlikte kendilerini bir lanetin içinde bulurlar. Tarot kartlarının öngördüğü karanlık geleceği yaşamak zorunda kalırlar ve ölüme karşı bir yarışın içine sürüklenirler. Kaderleriyle yüzleşmek için çırpınırlar ancak kaçışları imkansızdır.
Tarot Filmi Konusu
Tarot filmi, fal okumalarının kutsal kuralını çiğneyen arkadaş grubunun yaşadıklarını çarpıcı bir biçimde ele alır. Bu kural, bakım yaparken başkasının desteğini asla almamaktır ancak ana karakterlerimiz bu durumu bilmeyerek her şeyi ihlal ederler. Arkadaş grubu, lanetli kartların içine hapsolan ve tarif edilemez bir kötülüğü serbest bırakırlar.
Kötülük, onları kendi kaderleriyle yüzleşmeye ve Tarot okumalarında önceden belirlenen gelecekten kaçmak için ölümle yarışmaya zorlar. Filmin ilerleyen sahnelerinde her bir bireyin karşılaştığı korkunç olaylar ve içine düştüğü kaçınılmaz sonlar izleyiciyi hayrete düşürmeyi başarır. Kötülükten kurtulmak için arayışa giren gençler, yaşadıkları kâbusun gerçek olduğunu ve hiçbirinin kaçamayacağı bir kaderle karşı karşıya olduklarını anlarlar.
Vizyon Tarihi ve Oyuncu Kadrosu
3 Mayıs 2024’te beyazperdede izleyiciyle buluşan ve korku-gerilim unsurlarını ustalıkla harmanlayan yapımın yönetmen koltuğunda Anna Halberg yer alır. Eserde başrol oyuncusu Harriet Slater’a Adain Bradley ve Avantika Vandanapu gibi başarılı oyuncular eşlik eder.