55 Görüntülenme
Sıfır Bir Film İzle
6.4 IMDB Puanı

Sıfır Bir Film İzle

Kategori
Sıfır Bir, Adana’daki suç dolu hayatlarını geride bırakarak İzmir’e yerleşen Cihat, Savaş ve Azad’ın hikayesini beyazperdeye taşıyan bir komedi filmidir. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan yapım, dizi sektörünün yanı sıra beyazperdede ilgi görmeyi başarmıştır. 2020 yılında sinemaseverlerle buluşan yapımı Sıfır Bir film izle seçeneğiyle seyretmeniz mümkündür.
Sıfır Bir Film Konusu
Adanalı çete lideri olan Savaş, arkadaşları Azad ve Cihat’la birlikte şiddetle geçen geçmişlerini geride bırakma amacıyla yeni bir başlangıç yapmaya karar verir. Üç arkadaş, amaçları uğruna Adana’dan ayrılarak İzmir’e taşınır. Burada silahlardan uzak, sakin bir yaşam sürmek içinse bir oto yıkamacı açarlar. Lakin ne kadar çabalasalar da geçmişlerinden kaçmak sandıkları kadar kolay olmaz. Sonucunda kendilerini yeniden bir çatışmanın içinde bulurlar. Melek adındaki bir küçük kız, yaşadığı korkunç olaylardan sonra Savaş ve arkadaşlarına sığınarak çözüm yolu arar.
Melek’e tacizde bulunan, annesinin organlarını alarak onu ölüme terk eden adamların peşine düşen Savaş, Cihat ve Azad tehlikeli, geri dönüşü olmayan bir yola girer. Peşlerinden gelen geçmişlerinin gölgelerinden üç arkadaş kurtulabilecek midir? Yoksa yeni sayfa açmak umuduyla gittikleri şehirde yüzleşecekleri yeni tehlikelere tam anlamıyla hazırlar mı?
Sıfır Bir Film Oyuncuları
Kadri Beran Taşkın’nın yönetmen koltuğunda yer aldığı projede Savaş Satış, Onur Akbay, Hakan Aydın ve Mehmet Elmas gibi yetenekli oyuncular başrolleri paylaşan isimlerdir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın