38 Görüntülenme
Ölümlü Dünya Full İzle
7.6 IMDB Puanı

Ölümlü Dünya Full İzle

Kategori
Ölümlü Dünya, sinema dünyasının hem yetenekli hem de başarılı ismi Ali Atay’ın yönetmenliğinde çekilmiş olan 2018 yapımı bir komedi filmidir. Filmin senaryosu yönetmen Ali Atay, Feyyaz Yiğit, Aziz Kedi ve Volkan Sümbül tarafından kaleme alınmıştır. İzleyiciler tarafından oldukça beğenilen yapımın başrollerinde ise usta isim Ahmet Mümtaz Taylan, Sarp Apak, Alper Kul, Doğu Demirkol, İrem Sak, Feyyaz Yiğit ve Meltem Kaptan gibi birbirinden yetenekli isimler de yer alıyor. Ölümlü Dünya full izle seçeneğiyle kahkahası bol olan yapıma konuk olabilirsiniz.
Ölümlü Dünya Film Konusu
Absürt komedi ögelerine ev sahipliği yapan ve aynı zamanda aksiyonu hiç bitmeyen eserde Mermer ailesinin başından geçenlere şahitlik edeceksiniz. Bir lokanta işleten ve dışarıdan son derece normal bir aile gibi görünen Mermer’ler, gizli bir suç örgütüne bağlı olarak çalışır. Bir gün tüm sırların açığa çıkması sonucunda örgüt, köstebeği yakalamak için aileyi denetlemeye gelir. İşler tam bu noktada karışır ve ailenin babası, gelen kişiyi öldürmek zorunda kalır. Artık kaçmaları gereken köklü bir suç şebekesi vardır ve zamanları da son derece kısıtlıdır.
Vizyon tarihinden sonra yüksek bir gişe sayısına ulaşan yapım, oyuncuların başarılı performanslarını gözler önüne seriyor. Ailenizle birlikte severek izleyebileceğiniz bir film arıyorsanız Ölümlü Dünya full izle seçeneğiyle komedi unsurlarını başarıyla harmanlayan projeye ortak olabilirsiniz.