45 Görüntülenme
Neşeli Ayaklar Türkçe Dublaj 1080p İzle
6.4 IMDB Puanı

Neşeli Ayaklar Türkçe Dublaj 1080p İzle

(Happy Feet)
Tüm zamanların en sevilen animasyon filmlerinden biri olan Neşeli Ayaklar, Antarktika’da geçen eğlenceli bir hikâye anlatıyor. Mumble isimli küçük penguenin heyecan dolu maceralarını Neşeli Ayaklar Türkçe Dublaj 1080p İzle seçeneğiyle seyretmeniz mümkündür. Avustralya-ABD ortak yapımı filmin yönetmenliğini ise Mad Max serisiyle tanıdığımız George Miller üstlenmiştir.

Komedi ve müzikal türlerini en iyi şekilde harmanlayan animasyon, yalnızca çocuklar için değil yetişkinler için de son derece keyifli bir hikâyeye sahiptir. Bazı sahnelerinde 2000’lerde yeni yeni kullanılmaya başlanan “motion capture” teknolojisinin kullanıldığı projede penguenlerin danslarına ise gerçek dansçılar hayat vermiştir. Filmin orijinal seslendirme kadrosunda Elijah Wood, Nicole Kidman, Hugh Jackman ve Robin Williams gibi dev isimler yer alıyor.
Neşeli Ayaklar Ne Anlatıyor?
Mumble, sesi diğerlerinden çok daha kötü olan farklı bir penguendir. Mumble’ın sürüsündeki her penguen, gelecekteki ruh eşi için bir şarkı yazıp söylemek zorundadır. Ancak kahramanımız, bu parçayı bir türlü besteleyip söyleyemez. Eşini bulamadığı için yalnız kalan Mumble, çok geçmeden bambaşka bir yeteneği olduğunu fark eder. Çok başarılı bir tap dansçısı olduğunu keşfeden ana kahramanımız, annesi tarafından kabul edilse de babası ve İmparator Penguen tarafından sürüden dışlanır. Kendi olabilmek için heyecan dolu ve tehlikeli bir yolculuğa çıkan kahramanımız, farklı karakterlere sahip ve kendisi gibi toplumdan dışlanmış penguenlerle tanışır.