115 Görüntülenme
Müjdemi İsterim Filmi İzle
4.7 IMDB Puanı

Müjdemi İsterim Filmi İzle

Kategori
İstanbul Beylerbeyi semtinde çekilen ve 2022 yılında gösterime giren Türk yapımı komedi projesi, vizyona girdiği tarihten itibaren büyük bir hayran kitlesi elde etmeyi başarmıştır. Bunun yanı sıra proje için yapılan “Sigarası Yaldızlı” isimli şarkı ve klibi oldukça beğenilmiş ve merak konusu olmuştur. Keyifli bir film izleme deneyimi vadeden esere Müjdemi İsterim filmi izle seçeneğiyle ulaşabilirsiniz.
Müjdemi İsterim Konusu
Filmimiz, Leyla ve nişanlısı Bulut'un hayatlarında beklenmedik bir dönüm noktasıyla başlar. Bulut, nişanından bir gece önce gece kulübünde eski sevgilisiyle karşılaşır. Ancak bu karşılaşma sıradan bir buluşma değildir. Eski sevgilisi, Bulut'u tehditlerle karşı karşıya bırakır. Tehditlere dayanamayan ana karakterimiz, nişanından kaçmaya karar verir.
İşler daha da karmaşık bir hal alır çünkü aracında saklanan Müjde'nin varlığıyla karşılaşır. Müjde, ani bir şekilde ortaya çıktığı için Bulut'un planları alt üst olur. İkili, şaşırtan misafirlikle birlikte yeni bir döneme adım atar. Ancak işler burada bitmez. Nişanda meydana gelen bir cinayet, Leyla ve Bulut'un hayatlarını tamamen değiştirir. Polislerin peşlerine düşmesiyle birlikte ikili olayın peşine düşer ve gerçekleri ortaya çıkarmak için çaba harcar.
Oyuncu Kadrosu
Yapımda başarılı oyuncu Ahmet Kural’a Ecem Erkek, Mehmet Özgür ve İlker Aksum gibi yetenekli isimler eşlik etmiştir. Ayrıca Bestemsu Özdemir, Hakan Dinçkol, Bahtiyar Engin, Lale Başar ve Selin Işık gibi isimler de yapımda yer almıştır.