160 Görüntülenme
Maymunlar Cehennemi Yeni Krallık İzle
7.3 IMDB Puanı

Maymunlar Cehennemi Yeni Krallık İzle

Kategori
En popüler yapımlar içerisinde yer alan Maymunlar Cehennemi Yeni Krallık, sıra dışı olayların etrafında şekillenir. Sezar’ın hükümdarlığından birkaç nesil sonrasını anlatan filmde genç şempanzenin macera dolu yolculuğu konu alınır. İnsanların, maymunların gölgesinde kaldığı dönemde yaşanan olaylar izleyicilere olağanüstü görsel efektlerle başarılı bir şekilde aktarılır.
Maymunlar Cehennemi Yeni Krallık İzle Konusu
Sezar’ın saltanatından sonraki dönemde yaşanan olayların çarpıcı bir şekilde anlatıldığı yapımda bir maymunun imparatorluk kurması ele alınır. İnsanların gölgede kaldığı evrende geçen hikaye, acımasız liderin hükümdarlığı etrafında şekillenen macera dolu yolculuğu gözler önüne serer. Genç bir maymunun hayatını ve geçmişte yaşanan olayları sorgulaması hikayenin farklı noktalara taşınmasına neden olur.
Geçmiş hakkında uzun bir yolculuğa çıkan genç şempanze, insanların ve dünyanın geleceğini değiştirecek seçimler yapmak zorunda kalır. Serinin son halkası olan yapım, maymunlar tarafından yönetilen evrende genç bir kadınla macera dolu yolculuğa çıkan Noa’nın yaşadıklarına ev sahipliği yapar.
Oyuncu Kadrosu ve Vizyon Tarihi
10 Mayıs 2024 tarihinde beyazperdedeki yerini alan Amerikan yapımı prodüksiyonun yönetmen koltuğunda Wes Ball yer alır. Efsanevi filmin senaryosunu ise Josh Friedman ve Rick Jaffa kaleme almıştır. Genç şempanze karakterine hayat veren Owen Teague’ye Mae adlı kadın rolünü canlandıran Freya Allan eşlik eder. Maymunlar Cehennemi Yeni Krallık izle seçeneğiyle macera ve heyecan dolu yolculuğa çıkan ikilinin hikayesine ortak olabilirsiniz.