49 Görüntülenme
İtirazım Var İzle
7.7 IMDB Puanı

İtirazım Var İzle

Kategori
Başarılı yönetmen Onur Ünlü imzalı taşıyan İtirazım Var, 2014 yılında gösterime giren aksiyon, drama ve komedi türünde bir film. Projede Ünlü, aynı zamanda senarist kimliğiyle Sırrı Süreyya Önder’e eşlik ediyor. Farklı bir olay örgüsüne sahip olan yapıma İtirazım Var izle seçeneğiyle misafir olabilirsiniz.
Filmin Konusu
Selman Bulut eski bir boksördür. İlerleyen zamanlarda sporu bırakan ana karakterimiz imamlık yapmaya başlar. Her şey yolunda giderken bir gün camide namaz kıldırdığı esnada bir cinayet gerçekleşir. İbadet için orada olan insanlar, aniden camide yankılanan silah sesleriyle ne olduğunu anlamaya çalışırken bir kişinin yere yığıldığı fark edilir.
Yaşanan korkunç olayın ardından emniyet güçleri, cinayeti kimin işlediğini bulmak için kapsamlı bir araştırmaya girer. Eskiden antropolojiyle ilgisi olan Bulut da katili bulmak için harekete geçer. Karakterimiz, kimden şüpheleniyorsa incelemeye alır ve olayı çözmeye çalışır. Ancak dedektiflik yapmaya çalışırken olaylar çok farklı bir yere taşınır.
Oyuncu Kadrosu
Çekimleri İstanbul’un Karaköy, Üsküdar, Selimiye ve Hasköy ilçelerinde gerçekleşen yapımda birbirinden ünlü isimler başrollere hayat vermiştir. Kadroda Hazal Kaya ve Büşra Pekin gibi sevilen oyuncular, başarılı performanslarıyla isimlerinden söz ettirmeyi başarmıştır. Yer aldığı her projede adından söz ettiren ve Leyla ile Mecnun dizisiyle tanınan Serkan Keskin, Selman Bulut karakteriyle karşımıza çıkıyor. Ayrıca başarılı oyunculara Öner Erkan, Osman Sonant ve Özgür Çevik gibi isimler de eşlik etmiştir.