8,488 Görüntülenme
Hep Yek: Aşiret İzle
1.0 IMDB Puanı

Hep Yek: Aşiret İzle

Hep Yek: Aşiret, hayatın monotonluğundan şikayet eden Gürkan ve Altan’ın başından geçenleri ele alan bir komedi filmidir. Eser, 85 dakika boyunca izleyenleri hem güldürür hem de macera dolu bir dünyanın içine sürükler. Son dönemin en iyi açılış yapan komedi yapımları arasında yer alan proje, bu alanda pek çok ödüle de aday gösterilmiştir.
Oyuncu Kadrosu
Yönetmen koltuğunda Bilal Kalyoncu’nun yer aldığı filmin senaryosu da yine kendisi tarafından kaleme alınmıştır. Başrollere hayat veren isimler arasında İnan Ulaş Torun ve Önder Açıkbaş gibi başarılı oyuncular yer alır.
Hep Yek: Aşiret Filminin Konusu
Gürkan ve Altan, tehlikeli ve nüfuzlu İç Anadolu mafyasının kızı olan Yasemin'i Hakkari'deki bir aşiretten kurtarmak için pek çok maceraya atılırlar. Yasemin'in düğünden kaçışıyla ortaya çıkan kaos da eklenince ikili, kendilerini aksiyonun tam ortasında bulur.
Ana karakterlerimiz, İç Anadolu'ya doğru adım atarken macera ve komedi dolu bir yolculukla karşı karşıya kalırlar. Yasemin'in kurtarılması için verdikleri mücadelenin yanı sıra Ejder ve Engizisyon Cemal gibi ölümcül tehditlerle de yüzleşmek zorundadırlar.
Bu süreçte bir çuval incirin berbat edilmesiyle ortaya çıkan sorunlar da cabasıdır. Gürkan ve Altan, sadece Yasemin'i geri almakla kalmaz aynı zamanda karşılarına çıkan her türlü engeli aşmak için mücadele ederler. Macera ve gerilim dolu bu hikaye, seyircileri içine çeken bir atmosferle beyazperdeye aktarılır.