116 Görüntülenme
Godzilla x Kong: Yeni İmparatorluk İzle
6.5 IMDB Puanı

Godzilla x Kong: Yeni İmparatorluk İzle

Efsanevi canavarlar, Godzilla x Kong: Yeni İmparatorluk filminde yepyeni bir maceraya atılırlar. Artık yalnızca kendi türlerinin değil, tüm insanlığın varlığını tehdit eden büyük bir tehlikeye karşı güçlerini birleştirmek durumundadırlar. Dünyanın derinliklerinde gizlenen bu ölümcül tehlike hem Kong'un hem de Godzilla'nın gücünü zorlayacak ve onları şimdiye kadarki en zorlu savaşlarına sürükleyecektir.
Filmin Konusu
Godzilla ve Kong'un efsanevi savaşı sona ermiş gibi görünse de derinliklerde gizlenen kadim bir kötülük uyanmaya başlar. Bu gizemli varlık, titanların dengesini bozmak ve dünyayı kaosa sürüklemek için harekete geçer. İnsanlık, bu yeni tehdidi durdurmak için tek bir umuda sahiptir. Bu umut da Godzilla ve Kong'u bir araya getirmektir.
Farklı dünyalardan gelen ve birbirleriyle sürekli çatışan Godzilla ve Kong, bu kez ortak bir düşmana karşı birlikte savaşmak zorundadır. Her iki titan farklı olağanüstü güçlere ve yıkıcı yeteneklere sahip olsa da bu yeni tehdit karşısında tek başlarına zafer kazanmaları imkansızdır. Yenilgiye uğramamak için güçlerini birleştirmeyi ve geçmişteki anlaşmazlıklarını bir kenara bırakmayı öğrenmeleri gerekir.
Filmin Oyuncu Kadrosu
Godzilla x Kong: Yeni İmparatorluk, 2021'de vizyona giren filmin devamı niteliğindedir. Ancak bu sefer savaş ortak bir düşmana karşıdır. Yönetmen koltuğunda Adam Wingard'ın yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda Rebecca Hall ve Dan Stevens gibi isimler ana karakterlere hayat verir.