43 Görüntülenme
Gece Avı İzle
4.9 IMDB Puanı

Gece Avı İzle

Kategori
Gece Avı, özellikle korku ve gerilim filmlerini sevenlere, orijinal hikaye arayanlara hitap eden bir yapımdır. Atmosferi, gerilimi, farklı konusu ve oyuncuların başarılı performanslarıyla göz doldurur. Siz de Gece Avı izle seçeneğinden istifade ederek kendinizi 1 saat 45 dakika boyunca heyecan ve gizem dolu bir maceranın içinde bulabilirsiniz.
Gece Avı Oyuncu Kadrosu
Ante Novakovic, filmin hem yönetmen hem de yapımcı koltuğunda oturur. Anthony ve James Gaudioso kardeşler tarafından senaryosu yazılan yapımın oyuncuları, sinemaseverler tarafından tanınır. Shawnee Smith, Taryn Manning, Drew Moerlein, James Gaudioso, Montanna Gillis ve daha birçok isim, oyuncu kadrosunda kendine yer bulur.
Gece Avı Konusu
Geçmişte yaşadığı travmanın etkisinden kurtulmak isteyen Moira Cole, çareyi sessiz ve huzurlu bir banliyö kasabasına taşınmakta bulur. Genç kadın, burada da mutlu olamaz. Geçmişte yaşadığı olay, bir film serisinin parçası olarak yayınlanmaya başlar. Korkularıyla yeniden yüzleşen Moira Cole, bir yandan da kendisini bambaşka olayların içinde bulur. Yaşamını sürdürdüğü kasabada karanlık olaylar meydana gelmeye başlar.
Gece Avı, korkuyu gerçek anlamda yaşamak isteyenlere hitap eder. 1980’li yıllarda Cadılar Bayramı sırasında üst üste cinayetler işleyen Lee, o dönem elinden kurtulan Moira’yı aradan uzun seneler geçmesine rağmen unutmaz. Hapisten çıktıktan sonra ilk işi onun peşine düşmek olur. Katil ve genç kadın arasında nefesleri kesen bir kovalamaca başlar.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın