103 Görüntülenme
Furiosa Bir Mad Max Destanı İzle
7.8 IMDB Puanı

Furiosa Bir Mad Max Destanı İzle

Yönetmenliğini ve proje yazarlığını başarılı isim George Miller'ın üstlendiği Furiosa Bir Mad Max Destanı, vizyona girdiği tarihten itibaren ilgi odağı olmayı başarmıştır. 2015 yılında gösterime giren Mad Max Fury Road filminin devamı niteliğinde olan projenin senaryosu Nico Lathouris imzası taşır. Serinin beşinci projesi olan yapım, Furiosa'nın kökenleri etrafında şekillenir.
Baş karakter genç Furiosa'ya Anya Taylor-Joy'un hayat verdiği prodüksiyonda Tom Burke ve Lachy Hulme gibi birbirinden başarılı isimler de yer almıştır. Aksiyon projelerini seven seyircilerin bir solukta bitireceği yapıma Furiosa Bir Mad Max Destanı izle seçeneğiyle misafir olabilirsiniz.
Furiosa Bir Mad Max Destanı Konusu
24 Mayıs 2024 tarihinde beyazperdede seyirciyle buluşan eser, başına gelen talihsiz olaylardan sonra güçlü bir savaşçıya dönüşen Furiosa'nın hikayesini ele alır. Dünya yıkılırken Nice Annelerin Yeşil Diyarı'ndan kaçırılan güçlü savaşçı, savaş lordu Dementus'un yönetiminde olan motorcu sürüsünün eline düşer. Baş karakterimiz Furiosa, kurak topraklarda yoluna devam ederken ölümsüz olan Joe'nun başkanlığını yaptığı kaleye rastlar.
İki liderin egemenlik mücadelesi verdiği kalede güzel Furiosa, eve dönüş yolunu bulmak için ihtiyacı olan malzemeleri bir araya getirmeye çalışır. Güçlü aile yapısı, iyi bir anne olmak ve ataerkil düzene karşı çıkmak gibi konulara çeşitli mesajlar veren projeye Bir Mad Max Destanı İzle Türkçe Dublaj seçeneğiyle ulaşmanız mümkündür.