69 Görüntülenme
Five Nights at Freddy’s Film İzle Türkçe Dublaj
6.5 IMDB Puanı

Five Nights at Freddy’s Film İzle Türkçe Dublaj

Kategori
Çok sayıda başarılı yapımı ekranlara taşıyan Universal yapımcılık tarafından beyazperdeye aktarılan Five Nights at Freddy’s, Türkiye’de Freddy’nin Pizza Dükkanı’nda Beş Gece ismiyle gösterime girmiştir. İnternet üzerinden “Five Nights at Freddy’s Film İzle Türkçe Dublaj” olarak izleyebileceğiniz projenin yönetmenliğini Emma Tammi ile Fair Chase üstlenmiştir.
Çeşitli internet sitelerinde yayınlanan video serilerinden ve Scott Cawton’un kaleme aldığı kitap serilerinden bir kısmını barındıran proje, adrenalin ve gerilim dolu sahneleriyle nefes kesen bir atmosfere sahiptir. “FNAF filmi kaç yaş üstü” sorusunu da akıllara getiren korku temalı eser, 16 yaş ve üzeri için uygundur.
Filmin Konusu
Hayatında sorunlar yaşayan güvenlik görevlisi Mike, bir pizza dükkanında çalışmaya başlar. ancak ana karakterimizin işini yaparken zorlanacağı büyük bir problemi vardır. Sorunuyla baş etmeye çalışan Mike aynı zamanda pizza dükkanındaki ilk gece vardiyasını sorunsuz şekilde geçirmenin bir yolunu ararken çalıştığı yerin aslında nasıl bir yer olduğunu da öğrenmek zorunda kalır. Başrolümüzün heyecanlı serüvenine “FNAF filmi full HD izle” seçeneğiyle ortak olabilirsiniz.
Filmin Oyuncu Kadrosu
Yapımda başarılı oyunca Joseph Poliquin Christian Stokes, David Lind ve Kat Conner Sterlin gibi başarılı oyuncular eşlik eder. Ayrıca Mary Stuart Masterson, Matthew Lillard, Elizabeth Lail, Piper Rubio ve Josh Hutcherson gibi başarılı oyuncular da diğer önemli rollere hayat veren isimler arasındadır.