115 Görüntülenme
Evie İzle
3.9 IMDB Puanı

Evie İzle

Evie, gizem ve korku kategorisinde yer alan 2023 yapımı filmlerden biridir. Eser, bir kadının yaşadığı doğaüstü olayları ve mücadelelerini konu alır.
Filmin Konusu
Küçük yaşlardan beri denizle ilgili gizemli hikayeleri dinleyerek büyüyen Evie'nin hayal gücü bir hayli geniştir. Kendisi sıradan ama mutlu bir hayat sürdürür. Bir gün sahil kenarında gezinirken bir kolye bulur. Kendisinin ve sevdiklerinin kaderine etki edecek olan bu mücevher, göz alıcı bir şekilde parlar ve dikkatini çeker. Kötü bir varlıkla bağlantılı olduğunu fark etmeyen başrolümüz, hayatında önemli dönüm noktaları yaşamaya bu andan itibaren başlar.

Kolye, esrarengiz etkisiyle Evie'yi ele geçirmeyi başarır. Rüyasında bir ses onu denizin derinliklerine doğru çekerken direnmeye çalışır. Fakat nafile bir girişim olur. Bu özel aksesuarla suyun derinliklerinde yaşayan öldürücü şeytani bir ruhla bağlantı kurar. Ürkütücü ve doğaüstü olaylar yaşamaya başlar. Üstelik sevdikleri de tehlike altındadır. Ruhunu kemiren bu varlıkla mücadele etmek zorunda kalır.
Evie Oyuncuları
Gizemli olayları konu alan Evie, güçlü bir oyuncu kadrosuna sahiptir. Bu özel yapımda Holli Dempsey, Michael Smiley, Martelle Edinborough, Liam McMahon, Danny-Lee Mitchell-Brunt ve Jay Taylor gibi başarılı isimler karakterlere hayat verir. Yönetmen koltuğunda ise Dominic Brunt ve Jamie Lundy yer alır. İngiliz yapımı bir film olan Evie, özellikle gerilim tutkunlarının bir solukta izleyeceği eserler arasına girmeyi başarmıştır.