4,860 Görüntülenme
Ekip: Siberay – Güneş Fırtınası İzle
3.7 IMDB Puanı

Ekip: Siberay – Güneş Fırtınası İzle

Çocukların favori yapımlarından biri olacak olan Ekip: Siberay - Güneş Fırtınası, 72 dakika sürecek bir eğlenceyi çocuklarla buluşturmaya hazırlanır. Siber dünyanın süper kahramanları olarak yola çıkan takımın maceraları gerçek ve siber dünyayı bir araya getirir.
Filmin Konusu
Eser, kötü planları olan bilgisayar korsanını bulmayı amaçlayan Ekip Siberay’ın çevresinde şekillenen maceraları ele alır. Güneş fırtınasının dünyayı esir aldığı bir günde tüm dünyada aniden internet kesilir. Krizi fırsata çevirmeye çalışan kötü niyetli kişiler de pek çok oyun ve uygulamada geri dönüşü olmayan hasarlar bırakmayı planlar. Yaşanan bu sorunla ilgilenmesi için kurulan ve dört kişiden oluşan Ekip Siberay, art niyetli bilgisayar korsanının planlarını suya düşürmek için pek çok çalışma yapar.

Takımda her üye kendini farklı bir alanda geliştirmiştir. Üyelerin en büyük ortak noktası ise teknoloji ve internettir. Ekip Siberay’ın hedefi kesilen internet geri gelmeden ve bilgisayar korsanının planları işlemeye başlamadan önce zarar gören uygulama ve oyunları onarmaktır. Bu görev için oluşturdukları özel bir sunucuya girerek siber alana geçiş yaparlar. Siber dünyada maceraların ardı arkası kesilmez.
Ekip: Siberay - Güneş Fırtınası Oyuncu Kadrosu
Yapımın yönetmen koltuğunda Sinan Güngör ve Yunus Emre Çakır yer alır. Filmdeki başrollere sesleriyle hayat veren yetenekli isimler ise Osman Tunca Soysal, İrfan Kılınç ve Elif Aykanat Özcan’dır.