76 Görüntülenme
Beyaz Eşya Yerli Film İzle

Beyaz Eşya Yerli Film İzle

Kategori
Yerli film hayranlarının severek izleyeceği Beyaz Eşya, 2024 yılının Mayıs ayında vizyona girmiştir. Absürt komedi unsurlarını başarıya harmanlayan film, keyifli zaman geçirmek isteyen seyircilere hitap eder. Yapım, istenmeden ortaya çıkan bir durumun nelere sebep olabileceğini mizah unsurlarını öne çıkararak anlatmayı başarır. Beyaz Eşya film izle seçeneğiyle televizyon dizilerinden tanıdığınız popüler oyuncuların performanslarına tanıklık edebilirsiniz.
Oyuncu Kadrosu
Beyaz Eşya filminin başrollerine Özge Yağız ve Burak Sevinç hayat verir. Genç jenerasyonun öne çıkan oyuncuları arasında yer alan bu iki isme Sarp Bozkurt, Bahtiyar Engin, Aycan Koptur, Barış Başar, Metin Coşkun, Sami Aksu, Cemil Şahin ve Ceren Taşçı eşlik eder. Bunun yanı sıra izleyicilerin Kavak Yelleri dizisinden tanıdığı Ferit Aktuğ ve 2010 Miss Turkey birincisi Ebru Şam da oyuncu kadrosunda yer alır.
Beyaz Eşya Filmi Konusu
Eser, iki buzdolabı yüzünden kendilerini beklenmedik olayların içerisinde bulan ailelerin başına gelenleri eğlenceli bir dille ele alır. Komşu olmalarına rağmen birbirlerini tanımayan insanların oturduğu apartmanda aynı anda iki şok ölüm gerçekleşir. Söz konusu duruma sebep olan detay ise buzdolaplarının birbirine karıştırılmasıdır. Önemsiz gibi gözüken bu olay, iki ailenin kaderini değiştirir. Bir saat 37 dakika süren Beyaz Eşya, komedi ve gizem kategorisindeki yapımları sevenler için idealdir. Kaybolmaya yüz tutmuş komşuluk ilişkilerini yeniden hatırlatması da projede öne çıkan bir diğer konudur.