91 Görüntülenme
Bayi Toplantısı Full İzle
4.9 IMDB Puanı

Bayi Toplantısı Full İzle

Kategori
Anadolu’nun farklı köşelerinden İstanbul’a gelen Namık, Adem ve Sadık, hayatlarının en zorlu dönemlerini yaşarken bir bayi toplantısında yolları kesişir. Her biri kendi mücadeleleri ve sıkıntılarıyla boğuşurken büyük şehirde kaderin cilvesiyle bir araya gelirler. Üç adamın ortak noktası ise hayatlarının en sıkıntılı dönemlerinde bir çıkış yolu ararken kendilerini aynı toplantıda bulmalarıdır. Bayi Toplantısı full izle seçeneğiyle eğlenceli yapıma misafir olabilirsiniz.
Bayi Toplantısı Konusu
Hayatlarını beyaz eşya satıcılığı yaparak geçiren ana karakterlerimizin yolları, aynı gün katılmayı planladıkları bir bayi toplantısında kesişir. Etkinliğe katılma sebepleri, işlerini daha geliştirmek ve yeniliklerden haberdar olmaktır. Üç gün sürmesi planlanan etkinlik henüz başlamadan esnaflar, kendilerini şaşırtıcı bir olayın içinde bulurlar.
Toplantıya yetişemeyeceklerinin endişesine kapılan baş karakterlerimizin tek amacı bayilerinin geleceğini kurtarmaktır. Son derece zor geçen bir dönemde birbirlerine güvenmekten başka çarelerinin olmadığını anlayan ana karakterlerimiz, dostluklarını devam ettirmeye karar verirler. Komedi unsurlarını başarıyla harmanlayan popüler yapıma Bayi Toplantısı film seçeneğiyle ulaşmanız mümkündür.
Oyuncu Kadrosu
Yönetmenliğini komedi yapımlarının başarılı isim Bedran Güzel'in üstlendiği projenin başrolüne hayat veren İbrahim Büyükak’a Onur Buldu, Doğu Demirkol ve Büşra Pekin gibi beyazperdenin sevilen isimleri eşlik etmiştir. Ayrıca Sefa Sarı, Rıza Akın, Müfit Kayacan, Tuğçe Karabayır ve Gamze Karaduman gibi birbirinden yetenekli oyuncuları da diğer önemli rollerde görmemiz mümkündür.