1,188 Görüntülenme
Bakkal Amca: Mahmut Tuncer İzle

Bakkal Amca: Mahmut Tuncer İzle

Kategori
Bakkal Amca: Mahmut Tuncer, biyografi filmi çekerek köşeyi dönmeyi düşünen bir yönetmenin hikayesini konu alır. Yönetmenlik yapan Tevfik Gürol, kayınçosu Kunyiz ile hangi projeye başlasa batıracak bir potansiyele sahiptir. İşleri hiçbir şekilde yolunda gitmeyen Tevfik, yapımcı olan Taner Dişli’nin biyografi filmlerinden devasa miktarda paralar kazandığını öğrenince ünlü türkücü Mahmut Tuncer’e bir biyografi filmi çekmeye karar verir.
Bakkal Amca: Mahmut Tuncer Konusu
Tevfik Gürol, sinema dünyasında adını duyurmuş fakat pek de başarılı olamamış bir yönetmendir. Her adımda yanında olan kayınçosu Kuntiz ile giriştikleri tüm projeleri batırırlar. Bir gün ünlü yapımcı Taner Dişli'nin biyografi filmlerinden kazandığı muazzam paraları görünce Tevfik Gürol'un gözleri parlar. Tefecilerden aldığı borçları ödemek için yeni bir fırsat doğduğunu düşünürerek Mahmut Tuncer'e bir biyografi filmi çekmeye karar verir ancak işler hiç de kolay olmayacaktır.
Mahmut Tuncer, unutulmuş bir türkücüdür ve hala hayatta olması işleri biraz zorlaştırır. Her şeye rağmen bu projeyi hayata geçirmekten başka çaresi yoktur. Ana karakterimiz ve Kuntiz, ellerindeki bu son şansa sıkı sıkı sarılarak türkücünün yaşam öyküsünü beyazperdeye taşımak için çalışmalara başlarlar.
Vizyon Tarihi ve Oyuncu Kadrosu
3 Mayıs 2024 tarihinde beyazperdede izleyiciyle buluşan yapımın yönetmen koltuğunda Bilal Kalyoncu yer alır. Komedi unsurlarını başarıyla harmanlayan eserde Mahmut Tuncer’e Necmi Yapıcı ve Sera Tokdemir gibi başarılı isimler eşlik eder.