56 Görüntülenme
Alem-i Cin 5 İzle

Alem-i Cin 5 İzle

Kategori
Yönetmenliğini gerilim filmlerinin başarılı ismi Ahmet Arslan’ın üstlendiği Alem-i Cin 5, Türk sinemasının korku serileri arasında yer alan bir yapımdır. Serinin devamı niteliğinde olan Alem-i Cin, ruhlar aleminin korkutucu ve karanlık dünyasına ışık tutar. Köydeki doğaüstü güçlerin lanetini ve burada yaşayan halkın düşmanlığını konu alan proje, seyircilere macera dolu bir film izleme deneyimi sunar. Ürpertici sahneleri ve gizemli figürleri ile başarılı bir sinematografiye sahip olan Alem-i Cin 5 izle seçeneği, gerilim seven seyircilere korku dolu dakikalar yaşatır. Cinler alemi ve insanlar arasındaki dünyanın korkunçluğunu ustalıkla beyazperdeye yansıtan başarılı yapım, karakterin hayatta kalma mücadelesini aktarır.
Filmin Konusu
Babasının ölümünden sonra engelli kardeşiyle ilgilenmek zorunda kalan Aslı, yıllar sonra memleketine geri döner. İşlerini bir an önce bitirip tekrardan İstanbul’a dönmeyi planlarken, hiç beklemediği bir günahın sonuçlarıyla karşı karşıya kalır. Cinlerin acımasız saldırılarına karşı direnen ve hem kendini hem de kardeşini koruma çalışan Aslı, kendini zorlu bir mücadelenin içinde bulur.
Oyuncu Kadrosu
Türk sinemasının başarılı ve genç yeteneklerinin başrollere hayat verdiği yapımın oyuncu kadrosunda Aslı karakterine Merve Özel hayat verir. Özcan Varaylı, Levent Çakır, Çağatay Şık ve Neslihan Öcebe de diğer önemli rollerde karşımıza çıkar. Alem-i Cin 5 fragman, merak uyandıran hikayesi hakkında fikir sunarken büyülü perdenin kapılarını aralar.