51 Görüntülenme
Ailecek Şaşkınız Full İzle Tek Parça Film
6.1 IMDB Puanı

Ailecek Şaşkınız Full İzle Tek Parça Film

Kategori
Ailecek Şaşkınız, babasının şirketinin başına geçmeye hazırlanan Ferhat’ın en yakın arkadaşı Gökhan’la birlikte yaşadıkları maceralarını ele alır. İki yakın dost, en büyük rakiplerini alt etmek için çıktıkları yolda kendilerini bir hırsızlık olayının içerisinde bulurlar. Elif adında bir polis memuruyla yolları kesişir. Üçlünün yaşadığı olayları komik bir şekilde ele alan yapımı Ailecek Şaşkınız full izle tek parça film şeklinde izleyerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
Ailecek Şaşkınız Film Konusu
Küçüklüğünden itibaren babası Zeki Bey’in şirketinin başına geçerek CEO olma hayalleri kuran Ferhat’ın hikayesine mercek tutulur Arkadaşıyla birlikte yaşadıkları maceralar yapımda ele alınır. Aynı iş yerinde finans müdürü olan Gökhan’la birlikte tüm çalışanlara eziyet ederek rakiplerini alt etmek isterler. Ferhat ile birlikte rakibi Efe Sultan’ı yenmek ve inşaat sektöründe en iyi olmak amacıyla büyük bir azimle bir ihaleye girerler.

İhaleyi alabilmek için sıkı bir şekilde çalışan Ferhat, kendisini hiç beklemediği bir maceranın içerisinde bulur. Bir hırsızlık olayının ardından polis amiri olan Elif ile tanışarak ilk görüşte aşık olur. Bu noktada genç CEO’nun atının çalınması tüm olayların açığa çıkmasını sağlar. Hırsızın peşini bırakmayan Gökhan ve Ferhat tüm sırları açığa çıkararak hiç beklemedikleri sürprizlerle karşılaşırlar.
Vizyon Tarihi ve Oyuncu Kadrosu
2 Mart 2018 tarihinde vizyona giren sinema filminin yönetmenliği yapan Selçuk Aydemir aynı zamanda senaryosunu da kaleme almıştır. Komedi türündeki yapımda başarılı bir CEO olmak için çabalayan Ferhat’ı canlandıran Ahmet Kural’a finans müdürü Gökhan karakterine hayat veren Murat Cemcir eşlik eder. Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt, Çağlar Ertuğrul gibi başarılı isimlerin yer aldığı Ailecek Şaşkınız’ı platformumuzda indirerek izleyebilirsiniz.